kalendář jmen

Inspektor má těžkosti - Divadelní spolek Žďár / pronájem

Pondělí 9. Prosinec 2019 19:00
Čtvrtek 12. Prosinec 2019 19:00
Vstupné: 
180Kč/150Kč
Inspektor má těžkosti

Divadelní spolek Žďár připravuje na 9. prosince premiéru detektivního příběhu Inspektor má těžkosti francouzského autora  Roberta Thomase v překladu Jana Cimického. Repríza nového titulu je naplánována na 12. prosince. Představení se odehrají v Městském divadle vždy v 19 hodin.


Děj hry se odehrává v kanceláři JUDr. Rochera, které vládne štěbetavá telefonistka Alice. Jednoho večera objeví tělo notáře Rochera s nožem v zádech, omdlí, a když se probere, mrtvola je pryč. Případ vyšetřuje mrzutý inspektor Grandin.  Podezřívá pět osob  - Alici, mladičkou písařku Virginii, staropanenskou sekretářku Zuzanu, manželku pana Rochera a jeho zástupce Roberta de Charance. Jelikož je Alice jedinou svědkyní, začne po pravdě pátrat společně s inspektorem. Rozuzlení případu bude víc než překvapivé! 


V hlavních rolích se představí Tamara Pecková Homolová a Adam Šteidl.

Dále hrají: Dana Bučková, Nikola Topinková, Alena Stejskalová, Václav Košťál, Vít Schafferhans, Pavel Musil a v malých epizodních rolích se diváci mohou těšit na dlouholeté opory souboru paní Marii Blažíčkovou a Jiřího Maruše.


 Vstupenky k zakoupení v hotovosti na pokladně Domu kultury (Po, Út, St 13:00-17:00)