facebook

 

 

PRODEJ VSTUPENEK:

Pokladna Domu kultury:
PO, ÚT, ST: 13:00-17:00
Tel.: 566 502 254
e-mail: dkzdar@dkzdar.cz


Pokladna Kina Vysočina:
Tel.: 564 407 559
Pokladna Kina Vysočina je otevřena hodinu před představením do začátku posledního představení.


NÁVŠTĚVNOST, POČASÍ

Dlouhodobá předpověď počasí

Administrace

Program kina VYSOČINA - KVĚTEN 2016

Program kina VYSOČINA - ČERVEN 2016

Filmový klub kina VYSOČINA 2015/2016 - JARO(pdf)


Telefon v Kině Vysočina 564 407 559 je funkční čtvrtek až neděle 1 hodinu před  prvním představením do začátku posledního představení. Časy promítání - viz program.
Informace v ostatní dny na tel. 566 502 253

Vstupenky do Kina Vysočina si můžete rezervovat a zakoupit také v předprodeji pokladny Domu kultury nebo z pohodlí domova - viz E-VSTUPENKA.


Desatero pro spokojenost návštěvníka kina Vysočina 

1) Co se hraje a kdy?! Kulturní program i program Kina Vysočina najdete na těchto stránkách i facebooku kina.
2) Kde a kdy koupit vstupenky předem? Pokladna v Domě kultury je otevřena každé pondělí, úterý a ve středu od 13:00 do 17:00 hodin
3) Kdy koupit vstupenky na místě v kině? Pokladna Kina Vysočina je otevřena každý čtvrtek, pátek, sobotu a neděli vždy 1 hodinu před začátkem promítání do začátku poslední produkce. Pokladní systém organizace je provázaný, vstupenky na všechny akce pořádané organizací Kultura Žďár zakoupíte v pokladně Domu kultury, Kině Vysočina a Městského divadla
4) Zakoupení nebo rezervace vstupenky přímo u vás doma? K zakoupení nebo rezervaci vstupenky využívejte on-line systému. Ideální varianta bez čekání ve frontě na místě!
5) Kdy si vyzvednout rezervovaná místa? Rezervace vstupenek Kina Vysočina se uvolňují z rezervačního systému ½ hodiny před akcí. K jejich zakoupení se, prosím, dostavte včas, hodinu před akcí. Rezervace jsou vybavovány přednostně
6) Začátek filmu!!!! Začátek promítání je posunut v případě velkého zájmu maximálně o 15 minut, proto přátelé, přijďte včas.
7) 300 míst pro vaše pohodlí!! Kapacita sálu Kina Vysočina je z provozních důvodů a z důvodu vašeho většího pohodlí omezena na 300 míst. Promítáme od 8 platících diváků.
8) Pozor!! Vstupenky nelze vracet!! Zakoupené vstupenky z důvodu propojení s distribuční sítí bohužel nemůžeme přijímat zpět.
9) Cafe bar pro vaše občerstvení!! Na kulturní akce v kině se vyplatí přijít včas. Ve volných chvílích je vám k dispozici Café - Biják - Bar ve vestibulu kina (káva, nealko, alko, popcorn, nachos…)
10) Občerstvení do sálu? Ale jistě!! Občerstvení zakoupené v Café baru je možno vnášet do sálu kina. Užijete si tak svůj film v plné parádě!!


Vážení návštěvnici Kina Vysočina,

od 1. listopadu 2014, z rozhodnutí minulé Rady města Žďár nad Sázavou, zahájila naše organizace provoz v Kině Vysočina.  Vzhledem k časové tísni tak bohužel nebylo možné uskutečnit žádné velké technické úpravy. Ty by měly přijít až s novým zastupitelstvem. Přesto ale jsme v průběhu října velmi intenzivně pracovali na tom, aby návštěvníci změnu provozovatele zaregistrovali. Vedle nové programové nabídky a provozní doby vás ve vestibulu budovy přivítá nový café bar s posezením a odpovídající nabídkou. Pokladní systém jsme sjednotili s Kulturou a vstupenky bude možno zakoupit i v předprodeji v pokladně Domu kultury nebo přímo přes on-line systém umístěný na našich webových stránkách. Také program Kina Vysočina již má novou podobu.
Pravidelně ho najdete na plakátovacích plochách města, v tištěných žďárských měsíčnících, podrobný program pak na internetových stránkách organizace. Účelem těchto improvizovaných úprav není "hrát si" na nové kino. Rádi bychom ale návštěvníka přivítali v takových prostorách, za které se nebude Žďár stydět. Přijďte se podívat, jste vítáni.

                                                                                                                                                                                      Marcela Lorencová


ARCHIV PROGRAMU KINA VYSOČINA: