facebook

 

 

PRODEJ VSTUPENEK:

Pokladna Domu kultury:
PO, ÚT, ST: 13:00-17:00
Tel.: 566 502 254
e-mail: dkzdar@dkzdar.cz


Pokladna Kina Vysočina:
Tel.: 564 407 559
Pokladna Kina Vysočina je otevřena hodinu před představením do začátku posledního představení.


NÁVŠTĚVNOST, POČASÍ

Dlouhodobá předpověď počasí

Administrace

Koncert - VYPRODÁNO!
Středa 24. února 2016 v 19:00 hodin
Dům kultury Žďár nad Sázavou

Vstupné 440,-Kč a 390,-Kč; na místě 490,- Kč
Předprodej od pondělí 9. 11. 2015

E-VSTUPENKA  - BEZ MÍSTENKY

E-VSTUPENKA - S MÍSTENKOU

CHINASKI SE VRACÍ PO LETECH DO ŽĎÁRU NAD SÁZAVOU
Jedna z nejpopulárnějších českých skupin, kapela Chinaski uskuteční ve středu 24. února jeden z posledních koncertů v rámci koncertní šňůry ROCKFIELD TOUR 2016, nazvané podle posledního CD.
Chinaski si naposledy ve žďárském kulturním době zahráli v roce 2008, a to v netradiční sestavě s bubeníkem Davidem Kollerem, který tehdy zaskočil za tradicky zesnulého kapelníka Pavla Grohmana. A jako host tehdy vystoupilještě málo známý Tomáš Klus!
Od té doby kapela udělala kus nové práce a s velkými ovacemi se setkalo právě poslední CD, ke kterému se váže i koncert ve Žďáře. Návštěvníci se proto mohou těšit  na všechny velké nové pecky, jako jsou Víno, Slovenský klín, či skladba Kapela a další, ale chybět nebudou samozřejmě i všechny osvědčené hity, které rozpumpují žďárský kulturák.
Prakticky hned po žďárském koncertě si Chinaski dávají pauzu na tvorbu nových písní. Žďárský koncert s tímto programem je proto jedna s posledních možností vidět  na jaže Chinaski živě. Kapela se na své fanoušky z Vysočiny, kde má tradičně velkou posluchačskou základnu, velmi těší a slibují, že všichni společně zažijeme více jak dvě hodiny toho nejlepšího, co Chinaski umí. A umí toho požehnaně dost!!


Zpět na stránku Koncerty