kalendář jmen

IN CONCERTO / DAVID ULIČNÍK a JIŘÍ ŠKORPÍK

Středa 19. Prosinec 2018 19:00
Vstupné: 
280,-Kč
e-vstupenka: 

IN CONCERTO

Dva ze členů vokální senzace 4TET Jiřího Korna ve vlastním programu nazvaném IN CONCERTO!


V komponovaném pořadu zaznívají populární světové hity / italské árie / skladby duchovní / známé české písně z repertoáru W. Matušky a K. Gotta / písně z muzikálů Les Misérables-Bídníci a Antoinetta - královna Francie / písně známých světových autorů / úpravy lidových písní. To vše za doprovodu klavíru, klarinetu, kytary, ukulele a dalších hudebních nástrojů!


tenor DAVID ULIČNÍK
S lehkostí se pohybuje v mnoha pěveckých stylech od jazzu, přes muzikál až po svět klasické hudby. Stal se interpretem náročných muzikálových rolí, za něž byl opakovaně nominován na divadelní cenu Thálie (Jean Valjean ze slavných Bídníků (Les Misérables), nebo John z muzikálu Miss Saigon). David svůj současný koncertní program zaměřil především na populární italské canzonety a operní árie známé i z podání těch nejzářivějších hvězd operního nebe. Jeho jasné výšky můžete slýchat také ve voklálním seskupení 4TET.


zpěvák, klavírista, skladatel, aranžér JIŘÍ ŠKORPÍK
Je nejen duchovním otcem 4TETu, ale také velmi pilným skladatelem, aranžérem, instrumentátorem a hudebním producentem. Spolupracoval na mnoha projektech předních umělců a producentů i jako dirigent, hudební režisér, vokalista a instrumentalista. Řadu let spolupracoval s Karlem Svobodou ve studiu Elektrovox. V poslední době se stále více věnuje komponování a tvorbě filmové hudby.