LOLLIPOPZ - Velká show / pronájem

Neděle 3. Říjen 2021 15:00
Pořadatelem této akce není Kultura Žďár p.o., dotazy vám zodpoví - kontakt info@kawaiiproduction.cz
Vstupné: 
250,-Kč
e-vstupenka: 

liliputi

Vážení a milí,

Původní vstupenky zůstávají v platnosti.
V případě dotazů či nejasností prosím volejte 566 502 253 nebo pište na dkzdar@dkzdar.cz.
Děkujeme za pochopení.


Lollipopz završily sezónu 2019 dvěma velkými koncerty v Brně a pražské Lucerně a od března pokračují ve své šňůře velkých show po menších městech, o která se fanoušci nejvíce psali. Těšit se můžete na nový program, jehož součástí jsou i úplně nové písničky. Lollipopz znáte z velkého množství kulturních akcí po celém Česku, ale také z úspěšného Youtubového pořadu Lollymánie. Můžete se těšit na velkou, barevnou a zábavnou hudební show, jehož součástí jsou mimo jiné oblíbené soutěže a spousta písniček ze všech doposud vydaných alb, ale i písničky z alba teprve připravovaného. K dispozici jsou také vstupenky MEET & GREET, které kromě vstupu na koncert umožňují i vstup na uzavřené setkání se skupinou Lollipopz, s možností získat autogram (exkluzivní plakát v ceně vstupenky), vyfotit se a prohodit s děvčaty pár slov. A to vše bez dlouhých front! Těchto vstupenek je velmi omezené množství. Rodič může doprovodit dítě na Meet & Greet s běžnou vstupenkou.


SKUPINA LOLLIPOPZ
vznikla v roce 2016 a tvoří jí čtyři dívky ve věku 11-13 let. Se svým vlastním repertoárem vystupují v České i Slovenské Republice. Mají za sebou i několik televizních vystoupení a s pořadem Lollymánie se staly oblíbenými Youtuberkami mezi dětmi do 12 let.


Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info: každý návštěvník, bez ohledu na věk, musí mít vlastní vstupenku / vstupenky na stání s možností využít sedadla v zadní části sálu, přední část sálu je určena pouze pro děti / slevy NE / zvláštní sektor pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P NE


kontakt na pořadatele: info@kawaiiproduction.cz


Změna termínu vyhrazena