Červený střevíček a 7 statečných / ČD 2D

PŘESUNUTO
Vstupné: 
130,-Kč
e-vstupenka: 
Červený střevíček a 7 statečných

Vážení návštěvníci,

vzhledem k aktuální situaci je Kino Vysočina uzavřeno a program PŘELOŽEN. VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI. Náhradní termíny budou uvedeny, jakmile pominou vládní nařízení.

Pokud si přejete vrátit vstupné, potom:
1) žádost můžete poslat na emailovou adresu dkzdar@dkzdar.cz společně s kopií vstupenek a číslem účtu, kam si přejete vstupné vrátit.
2) zastavte se se vstupenkami na pokladnu Domu kultury a vstupné Vám bude vráceno v hotovosti (vrácení NENÍ možné na pokladně Kina Vysočina, Městského divadla ani na Informačním centru)

A ještě informace pro ty, kteří mají poukázky do Kina Vysočina na rok 2020 - jejich platnost se prodlužuje do 30.6.2021.

Děkujeme za pochopení.


Jižní Korea, 2019, 83 min. ČD 2D ČSFD


Baculka Sněhurka najde pár kouzelných červených střevíčků, které ji promění na hubeňoučkou krasotinku. Má to ale jeden háček! Střevíce patří zlé čarodějnici a ta, když zjistí, že zmizely, použije veškerá kouzla a čáry, aby je dostala nazpět. Jakoby nestačilo, že má Sněhurka plné ruce práce s ježibabou, do cesty se jí musí ještě připlést sedm neodbytných trpaslíků, kteří od ní chtějí pusu. Pokud totiž tito zelení mrňousové dostanou polibek od krásné ženy, bude zrušena jejich kletba a z nich se znovu stanou udatní princové Merlin, Artuš, Jiřík, Honza, Pino, Noki, Kio. Jenže co je vlastně krása? Pochopí Sněhurka a jejích sedm statečných společníků, co krása doopravdy znamená? (Bohemia MP)