PETR BENDE & BAND a hosté

Středa 30. Listopad 2022 19:00
Vstupné: 
530,-/490,-Kč
e-vstupenka: 

Když Petr Bende ve dvaadvaceti letech připravil svůj první vánoční program, těžko ho v té době napadlo, že o několik let později bude o vstupenky takový zájem, že se po nich vždy doslova zapráší. Koncerty se však dávno rozrostly z původní Zbraslavi u Brna na turné po celé republice.

Adventní období se u Petra Bende již 23 let váže na sérii koncertů s tou pravou sváteční atmosférou. I letos se mohou zpěvákovi příznivci těšit na tradiční vánoční tour a jako každý rok s novým programem.

Každý rok je kapela Petra Bende doplněna o zajímavé hosty, jakými je již tradičně populární a oblíbená Cimbálová muzika Gromba, speciální host program a místní pěvecký sbor, který program propojuje s domácím publikem. Ve Žďáře nad Sázavou to bude společné vystoupení se žďárským sborem Blue Jeans pod vedením paní Evy Šimurdové.

Speciálního hosta si zpěvák pro svůj program již nevybírá ze seznamu známých jmen jako tomu bylo ještě donedávna. Naopak. Dává možnost představit se novým zajímavým umělcům. Pro letošní rok si vybral hned dvojici, tedy mladého písničkáře René Mátláškaskytaristou Víťou Štaiglem. Toto velmi
talentované duo bude jistě ozdobou a velkým překvapením pro letošní turné a všechny fanoušky vánočního projektu.


Předprodej vstupenek:
Prodejní místa Kultury Žďár
Turistické informační centrum na Staré radnici


Změna vyhrazena