kalendář jmen

Kino Vysočina - informace pro návštěvníky


Přestavba kina Vysočina 2017 - po dokončení...


Přestavba kina Vysočina - dokončeno14. června 2017 - vizualizace projektu


A takto přestavba probíhala - fotogalerie


Ovšem naše Kino Vysočina bylo už v době svého vzniku (1963) krásnou budovou a jedním z nejmodernějších kin u nás (foto z archivu p. Šustra)


Uspořádání a číslování sedaček hlediště kina Vysočina: ZDE

A plánek je ZDE


Informace: telefon 566 502 253, e-mail: dkzdar@dkzdar.cz
Pokladna Kina Vysočina je otevřena hodinu před představením do začátku posledního představení;

 • čtvrtek 16:00 -19:30
 • pátek 16:00 - 19:30
 • sobota 13:30 - 19:30
 • neděle 13:30 - 17:00

Telefon: 564 407 559 (telefon je funkční 1 hod. před otevřením kina a do začátku posledního představení)
Zakoupit a rezervovat můžete současně i ze svých domovů (viz E-vstupenka)


Desatero pro spokojenost návštěvníka kina Vysočina

 1. Co se hraje a kdy?! Kulturní program i program Kina Vysočina najdete na těchto stránkách i facebooku kina.
 2. Kde a kdy koupit vstupenky předem? Pokladna v Domě kultury je otevřena každé pondělí, úterý a ve středu od 13:00 do 17:00 hodin
 3. Kdy koupit vstupenky na místě v kině? Pokladna Kina Vysočina je otevřena každý čtvrtek, pátek, sobotu a neděli vždy 1 hodinu před začátkem promítání do začátku poslední produkce. Pokladní systém organizace je provázaný, vstupenky na všechny akce pořádané organizací Kultura Žďár zakoupíte v pokladně Domu kultury, Kině Vysočina a Městského divadla
 4. Zakoupení nebo rezervace vstupenky přímo u vás doma? K zakoupení nebo rezervaci vstupenky využívejte on-line systému (E-VSTUPENKA). Ideální varianta bez čekání ve frontě na místě!
 5. Kdy si vyzvednout rezervovaná místa? Rezervace vstupenek Kina Vysočina se uvolňují z rezervačního systému ½ hodiny před akcí. K jejich zakoupení se, prosím, dostavte včas, hodinu před akcí. Rezervace jsou vybavovány přednostně
 6. Začátek filmu!!! Začátek promítání je posunut v případě velkého zájmu maximálně o 15 minut, proto přátelé, přijďte včas.
 7. Kapacita sálu Kina Vysočina je 253 míst + 4  místa pro vozíčkáře. Promítáme od 8 platících diváků.
 8. Pozor!! Vstupenky nelze vracet! Zakoupené vstupenky z důvodu propojení s distribuční sítí bohužel nemůžeme přijímat zpět.
 9. Cafe bar pro vaše občerstvení! Na kulturní akce v kině se vyplatí přijít včas. Ve volných chvílích je vám k dispozici Café - Biják - Bar ve vestibulu kina (káva, nealko, alko, popcorn, nachos…)
 10. Občerstvení do sálu? Ale jistě! Občerstvení zakoupené v Café baru je možno vnášet do sálu kina. Užijete si tak svůj film v plné parádě!!!