Vstupenky

 

Vstupenkový automat v Kině Vysočina

Připomínáme, že OD 1. ŘÍJNA ZAPLATÍTE VSTUPENKY v našem kině POUZE PLATEBNÍ KARTOU. K dispozici bude pouze vstupenkový samoobslužný kiosek. Za hotovost bude možné si lístky do kina koupit na našich ostatních prodejních místech. Na TIC na Staré radnici každý všední den a v sobotu dopoledne nebo na pokladně DK každé pondělí od 13:00-17:00. Děkujeme za pochopení.


Novinka: Od 1. října Kultura Žďár přijímá platby Sodexo poukázkami a kartami (Fokus Pass, Dárkový Pass, Flexi Pass, Flexi Pass CARD)

Co jimi můžete platit?

Vstupenky na akce, které pořádá Kultura Žďár: Kino Vysočina, Městské divadlo (ne divadelní předplatné jako celek, jednotlivé tituly na volný prodej ano), Dům Kultury.
Nevztahuje se na akce, které jsou pořádány jiným organizátorem (označeno vždy jako „Pronájem").

Kde jimi můžete platit?
V pokladně Domu kultury (pondělí 13:00-17:00)
V TIC na Staré radnici (otvírací doba: https://www.zdarns.cz/cestovni-ruch/informacni-centrum)


Jak rezervovat, platit a vyzvednout vstupenky?


Prodej a rezervace vstupenek na pokladně Domu kultury:

 • První den prodeje je možný přímý prodej na pokladně i on-line předprodej.
 • V době předprodeje má osobní přítomnost přednost před telefonickým kontaktem. Prosíme o strpení a děkujeme za pochopení.
 • Platnost rezervace vstupenek viz on-line potvrzení o rezervaci!
 • Aktuální stav vstupenek zjišťujte na www.dkzdar.cz nebo na telefonu 566 502 253.
 • Místa pro vozíčky je možno přednostně rezervovat na pokladnách organizace, e- mailem nebo přímo na místě.

1. Prodej a rezervace vstupenek on-line:

Vstupenky není možné rezervovat telefonicky

Jak si rezervovat / zakoupit vstupenku?

Vyberte si v programu film, divadlo, koncert…zvolte si místo a pokračujte směr košík (kontrola akce). Vyberte způsob platby. Příklad č. 1: osobně – platba v hotovosti – místo se rezervuje – další info viz potvrzení o rezervaci, které je zasláno na vámi uvedený e-mail. Příklad č. 2: e-vstupenka – platba kartou – pokračujte vyplněním osobních údajů a dokončete prodej. Na vámi uvedený e-mail vám bude zasláno potvrzení o platbě a vstupenky.

Kdy a kde si mám rezervované vstupenky vyzvednout?

Vstupenky si musíte vyzvednout dle informace na vám zaslaném potvrzení o rezervaci, nejpozději však 48 hodin před akcí. Včas nevyzvednuté vstupenky jsou automaticky pokladním systémem zrušeny a uvolněny pro další prodej. Prodloužení a pozdržení rezervace není možné. KDE si mám rezervované vstupenky vyzvednout? Můžete si je vyzvednout v prodejním automatu Kina Vysočina, Domu kultury, Městského divadla a na Turistickém informačním centru na Staré radnici, otevírací doba viz Pokladny.

Další informace k rezervacím a nákupu on-line vstupenek

Pokud chce divák celé dvousedadlo (dvě místa) nebo box (čtyři místa), tak musí kliknout na obě (všechny čtyři) sedadla. Pokud klikne jen na jedno číslo (sedadlo), tak se mu objeví jen blokace jedné vstupenky. Na dvousedadle (boxu) pak mohou sedět i dva (čtyři) rozdílní diváci.

Prodejní a rezervační systém TICKETMASTER

Pokladna Domu kultury.


2. Prodej hotově/kartou:

Na pokladně Domu kultury (hlavní vchod), Dolní 183, Žďár nad Sázavou - Pondělí 13:00-17:00 hodin (telefon: 566 502 254). Platba možná hotově i kartou.

Na pokladně Městského divadla, Doležalovo nám. 73/2, Žďár nad Sázavou 1/2 hodiny před představením pořádaným Kulturou Žďár (telefon 724 190 928 nebo 730 898 964). Platba pouze hotově.

V prodejním automatu v Kina Vysočina, Brodská 1000/2, Žďár nad Sázavou čtvrtek až neděle, otevřeno vždy hodinu před představením do začátku posledního filmu. Platba pouze kartou.

Na Turistickém informačním centru na Staré radnici (telefon 566 628 539). Platba možná hotově i kartou. Upřednostňujeme platbu kartou.
červen - září otevřeno:
pondělí - pátek: 8:00 - 17:00
sobota: 9:00 – 12:00 a 13:00 - 17:00
neděle: 9:00 - 12:00

říjen – květen otevřeno:
pondělí – pátek: 8:00 – 17:00
sobota: 9:00 – 12:00


3. Fakturou:

Možnost hromadné objednávky pro školy a organizace. Vstupenky vyzvedne objednatel na základě potvrzené objednávky osobně proti podpisu. Info a objednávka; telefon: 566 502 253, e-mail: marquardtova.h@dkzdar.cz . Platba fakturou je možná pouze u akcí pořádaných Kulturou Žďár, příspěvkovou organizací (ne u podnájmů)!

Objednávka obsahuje:

 • název akce
 • počet vstupenek
 • cena vstupenek
 • jméno a příjmení
 • adresa
 • kontakt (telefon a e-mail)

4. Všeobecné informace:

Organizace Kultura Žďár, příspěvková organizace si vyhrazuje právo využít potřebný počet vstupenek pro vlastní potřebu.


5. Další informace:

 • daňový doklad vystavíme na požádání
 • zakoupené vstupenky již nebereme zpět
 • vrácenou hotovost si, prosím, přepočítejte ihned po obdržení
 • na akce pořádané Kulturou Žďár, příspěvkovou organizací, je možné využívat slevenky Žďas a.s. a poukázky Sodexo (ne u pronájmů)
 • slevy ZTP poskytujeme na vstupenky od částky 250,- Kč ve výši 20%  (vyhláška MPSV ČR 182/1991, Př. č. 3)
 • na představení v rámci divadelního předplatného nelze využívat průkazek ZTP ani jiných forem slev (Sodexo, slevenky Žďas apod.).